Poezi per vajzen time

Per #dritanin :poezi per vajzen time. Princesha ime gezimi im i par,,ti qe jeten ma gezove,, dashuria me e rrall,,qe me ardhjen tende ma mundesove,,sa her . Urime dhe urimet më të mira për vajzën time të bukur më i ri i cili ka një ditëlindje të mrekullueshme sot. Mund të ju gjithmonë të jetë aq i lumtur . Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb.

Së fundmi ajo ka bërë një urim të veçantë për ditëlindjen e vajzës së saj Agnesës.

Dielli jetës time, shpirti i shpirtit tim, motivi i jetës time… Krejt jeta ime e . GJB_ SHUME URIME PER TY PER DITELINDJE – Duration: 1:19. Faleminderit shume juve qe do me dilni ne ndihme per poezi. Kryesorja une si prind nuk e deshperova vajzen time.

Little Lady (A Dedicated To My Daughter) Little lady.

More from my site

loading...